درباره شرکت فکور مغناطیس اسپادانا

فکور مغناطیس اسپادانا، اولین و بزرگ‌ترین شرکت دانش‌بنیان در حوزه ساخت تجهیزات فرآوری معدنی

درباره ما

فکور مغناطیس اسپادانا، اولین و بزرگ‌ترین شرکت دانش‌بنیان در حوزه ساخت تجهیزات فرآوری معدنی

پخش ویدیو

فکور مغناطیس اسپادانا

فکور مغناطیس اسپادانا (FMS) به عنوان یک شرکت دانش بنیان صنعتی از سال 1383 فعالیت خود را در زمینه‌ی طراحی، تولید و تأمین تجهیزات فرآوری معدنی، دانه‌بندی، سیستم‌های ارتعاشی و انتقال مواد با تأسیس کارخانه در اصفهان آغاز کرد.

تجهیزات تولیدی این شرکت تاکنون نیازهای مهم و اساسی کارخانه‌های فرآوری موادمعدنی (آهن، مس، سرب، روی، و…)، گندله سازی، فولاد و صنایع مرتبط با آن را تأمین کرده است. این شرکت در آغازین سال‌های فعالیت خویش توانسته است تنوع فراوانی از محصولات را (بیش از 80 محصول) در کارنامه عملکرد خویش ثبت کند. هم‌اکنون با بلوغ شرکت فکور مغناطیس اسپادانا در عرصه‌های فنی، مدیریتی و عملیاتی تمرکز اصلی تولید به سمت تجهیزات فرآوری تغییر یافته است.

فرآیند طراحی مهندسی

فرآیند طراحی مهندسی اصطلاحاً به طراحی مدل سه بعدی (ساخت نمونه اولیه قطعه) طبق استانداردهای تعیین شده و در چهارچوب نقشه‌های کارگاهی شرکت گفته می‌شود.

بالاترین کیفیت محصول

FMS با هدف توسعه‌ی این صنعت طی سال‌های فعالیت توانسته است با به کارگیری موارد مختلف، محصولات باکیفیت به بازار عرضه کرده و ضامن منافع بلندمدت خریداران باشد.

خط مشی

شرکت فکورمغناطیس اسپادانا یک شرکت مهندسی دانش محور است که با دو دهه پیشینه مطلوب در طراحی، تولید و تأمین تجهیزات مغناطیسی، خردایش، دانه‌بندی، فرآوری و انتقال مواد، ضمن درک عمیق نقش مؤثر و حساس خود در اعتلای صنعتی سرزمینمان، حفاظت بهتر از منابع طبیعی آن را افتخار خود می‌داند.

مهندسی و تحقیق و توسعه

تیم‌های تحقیق و توسعه FMS با همکاری نزدیک با مشتریان برای ایجاد راه‌حل‌های متناسب برای نیازهای آن‌ها فعالیت می‌نمایند. با تحقیق و توسعه داخلی گسترده خود، این شرکت به طور فعال راه‌حل‌های نوآورانه و قدرتمندی را برای بازار کالاهای معدنی توسعه داده و ارائه می‌دهد.

چشم انداز

شرکت فکور مغناطیس اسپادانا مصمم است تا سال 1404، پیشتازی خود را در زمینه ارائه خدمات مهندسی، طراحی، تأمین و تولید تجهیزات فرآوری معدنی و صنایع فولادسازی حفظ نماید.

ماموریت

پاسخگویی به نیاز صنعت با اتکا به دانش و نوآوری، تولید و تأمین تجهیزات و ارائه راه‌حل‌های خلاقانه در تراز جهانی در حوزه صنایع معدنی (عمدتاً فلزی) با التزام به مسئولیت‌های اجتماعی و زیست محیطی.

رضایت مشتری و بهبود مستمر ارکان ماندگاری و توسعه شرکت

شرکت فکور مغناطیس اسپادانا با اتکا به دانش و نوآوری و انجام فعالیت‌های حرفه‌ای و متعهدانه خود بر اساس استانداردهای جهانی، به مشتریان خود کمک می‌کند تا از خاک گوهر بسازند.

sanabad e1688567177350
parsgraphicir 1 e1688567413622
sepahan
fooladkhozestan e1688566329239
zob ahan logo
chadormalo 1
image 2
Certificates

گواهینامه‌ها

با توجه به تجربیات شرکت فکور صنعت تهران (FST) و بهره‌­مندی از توانمندی­‌های گروه­‌های متخصص در زمینه طراحی­، کنترل‌کیفیت­، برنامه­‌ریزی­، تولید­، تحقیق و توسعه و خدمات گسترده پس از فروش­، فکور مغناطیس در زمینه ارائه تجهیزات فرآوری و تولید کنسانتره آهن با موفقیت عمل کرده است. این شرکت با توجه به مأموریت خود، نه تنها در تولید تجهیزات، بلکه در زمینه ارائه راه حل، با استفاده از دانش مهندسین داخلی و همکاری با شرکت‌های معتبر خارج از کشور برای کارخانجات فرآوری مشارکت داشته و با ایجاد نوآوری‌ها موفقیت بزرگی در بهینه سازی روش‌های فرآوری به دست آورده است.

در حال حاضر، با توسعه بخش­‌های مهندسی، تحقیق و توسعه، ساخت و تولید شرکت فکور مغناطیس اسپادانا در صنعت معدن ایران، پیشرو در تولید انواع درام سپراتور مغناطیسی، سپراتور مغناطیسی با شدت میدان بالا (WHIMS)­، سرند ارتعاشی­، فیدر ارتعاشی، بلت فیدر و نوار نقاله با طول بلند می‌باشد؛ همچنین، در تولید انواع رولراسکرین، رولرفیدر، تولید تخصصی رول و سلول­‌های فلوتاسیون با ظرفیت بالا، تنها مرجع داخلی رفع نیاز مشتریان معدنی می‌باشد.