خدمات پس از فروش

پشتیبانی فنی، راه اندازی، تعمیر و نگهداری و قطعات یدکی

خدمات پس از فروش

 

فکور مغناطیس اسپادانا در تمام مراحل نصب، راه‌اندازی و بهینه‌سازی تجهیزات در کنار مشتریان است ما توسط تیم حرفه‌ای و آموزش‌دیده، خود را متعهد به پشتیبانی جامع از مشتریان به منظور به حداكثر رساندن سودآوری آن‌ها می‌دانیم.

DSC 0238 speidar
optimization
installation
تأمین قطعات یدکی

تامین قطعات یدکی

ما در کنار شما هستیم تا با اطمینان قطعات یدکی با کیفیت اصلی را برای تجهیز خود تامین و استفاده کنید.

عملکرد و بهینه‌سازی

عملکرد و بهینه سازی

فرآیندهای معدنکاری ارتباط تنگاتنگی با یکدیگر دارند و درنتیجه عملکرد یک بخش بر سایر بخش ها تأثیر می گذارد. به منظور دستیابی به بالاترین عملکرد، پیشنهاد ما کنترل کارایی مناسب هر تجهیز با شناخت بر تاثیر آن بر سایر تجهیزات می باشد.

نصب و راه‌انداری

نصب و راه اندازی

ما تیم های میدانی تحصیل کرده و با تجربه ای داریم که با اتکا با کارایی و توانایی خود در محل نصب تجهیزات، قادر هستند با رعایت بالاترین کیفیت، کمترین زمان و هزینه نصب و راه اندازی را ارائه دهند.

تعمیر و نگهداری

تعمیر و نگهداری

فرسودگي تجهیزات به طور مستقیم بر ظرفیت تولید تأثیر می گذارد، برای حل این مساله پيشنهاد فكور مغناطيس تعمیر و نگهداری تجهیزات موجود به منظور بازگشت آنها به شرایط مطلوب است.

آموزش پرسنل بهترین راه برای افزایش ایمنی و کاهش زمان توقف و نگهداری است. فکور مغناطیس اسپادانا آمادگی دارد تا طیف های مختلف پرسنل و مهندسان شرکت ها را در مورد فرآیندهای مختلف آموزش دهد. آموزش ها در دسته های زیر ارائه می شوند:

آموزش اصول طراحی تجهیزات برای مدیران

آموزش روش‌ها و دوره‌های نگهداری

آموزش اصول استفاده از تجهیزات برای NET